Darbinieki
ADMINISTR?CIJA

kaspars_gulbis_130x195

Kaspars Gulbis, Mg.agr.

Valdes loceklis

kaspars.gulbis@laapc.lv

T?lrunis: 67551265?| Mob.: 25775586

Aija Gaine, Mg.agr.

Gr?matvede

aija.gaine@laapc.lv

Mob.: 29351377

dagnija_steina_130x195

Inguna Dravi?a, Bc.oec.

Gr?matve?a pal?gs

inguna.dravina@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

ilona_kaulina_130x195

Ilona Kauli?a, Mg.oec.

Biroja administratore

ilona.kaulina@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

Nez??u p?tniec?bas grupa

zane_mintale_130x195

Zane Erdmane, Mg.biol.

Grupas vad?t?ja

zane.erdmane@laapc.lv

Mob.: 26334338

Lelde Stirna, Mg.biol.

Grupas vad?t?jas vietniece

lelde.stirna@laapc.lv

Mob.?25601072

anda_isoda-krasovska_130x195

Anda Isoda – Krasovska, Mg.biol.?– (promb?tn?)

Grupas vad?t?jas vietniece

anda.isoda@laapc.lv

Mob. 26235891

liene_spurina_130x195

Liene Spuri?a, Mg.agr.

Augu aizsardz?bas speci?liste

liene.spurina@laapc.lv

Mob. 25775528

Lelde Skutele, Bc.agr.

Augu aizsardz?bas speci?liste

lelde.skutele@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

kaspars_rancans_130x195

Kaspars Ranc?ns, Bc.agr.

Augu aizsardz?bas speci?lists

kaspars.rancans@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

Dainis Polis

Tehniskais speci?lists

dainis.polis@laapc.lv

Mob: 25775526

jolanta_curiske_130x195

Jolanta ??ri??e?– (promb?tn?)

Augu aizsardz?bas tehnisk? speci?liste

jolanta.curiske@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

Laukaugu patolo?ijas grupa

olga_treikale_130x195

Olga Treikale, Dr.biol.

Grupas vad?t?ja

olga.treikale@laapc.lv

Mob. 26246412

zane_vigule_130x195

Zane Dumbre, Mg.biol. – (promb?tn?)

Grupas vad?t?jas vietniece

zane.dumbre@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

El?na Brauna – Mor?evska, Mg.biol.

Grupas vad?t?jas vietniece

elina.anna.brauna@laapc.lv

Mob: 29177249

skaidrite_bumane_130x195

Skaidr?te B?mane, Dr.agr.

Augu aizsardz?bas speci?liste

skaidrite.bumane@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

jelena_pugacova_130x195

Je?ena Puga?ova, Mg.biol.

Augu aizsardz?bas speci?liste

jelena.pugacova@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

Olga Pavlovi?a, Mg. agr.

Augu aizsardz?bas speci?liste

olga.pavlovica@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

Anna Treguba, Mg. agr.

Augu aizsardz?bas speci?liste

anna.treguba@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

Zanda Rezgale, Bc.agr.

Augu aizsardz?bas speci?liste

zanda.rezgale@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

guna_ergle_130x195

Guna ?rgle

Augu aizsardz?bas tehniskais speci?lists

guna.ergle@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

Entomolo?ijas un d?rzkop?bas augu patolo?ijas grupa

laura_ozolina-pole_130x195

Laura Ozoli?a – Pole, Mg.biol.

Grupas vad?t?ja

laura.ozolina.pole@laapc.lv

Mob. 28337691

Ed?te J?kobsone, Bc.biol.

Augu aizsardz?bas speci?liste

edite.jakobsone@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

inta_jakobija_130x195

Inta Jakobija, Mg.agr.

Augu aizsardz?bas speci?liste

inta.jakobija@laapc.lv

Mob. 26565185

rinalds_ciematnieks_130x195

Rinalds Ciematnieks, Mg.biol.

Augu aizsardz?bas tehniskais speci?lists

rinalds.ciematnieks@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

Dana Blese, Mg.biol.

Augu aizsardz?bas tehnisk? speci?liste

dana.bless@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

Datu aizsardz?bas speci?lists

dagnija_steina_130x195

Prikorio, SIA

Datu aizsardz?bas speci?lists

laapc@laapc.lv

T?lrunis: 67551265

Top